Become a Masterful Coach

Get a qualified mentor coach

Compare Plans

Become masterful

Save Time

Stand Out

Don’t be held back in your development as a coach

As a new coach you may feel stuck in your growth as you deal with more complex client issues. As more experienced coach, you want to be more masterful. Yet, developing on your own requires time you can’t afford to lose. Mentor coaching provides nuanced help in your growth as a coach so you become more masterful sooner and help your clients more effectively.

Compare Plans

Move Your Career Forward
With Mentor Coaching

Don’t Sabotage Your Impact

Self-doubt holds you back to be your best with your clients. The mentor coach supports your growth in confidence and mastery.

Save Time with Mentor Coaching

Let a mentor coach guide you through a focused three+ month process designed to help you become masterful sooner.

Stand Out with Your Credential

Completing this program supports you to apply for a credential that establishes you as a professional in the crowded marketplace.

I am here
to support you

Professional growth without help takes too much time. We care about you succeeding and feeling fulfilled in this important work.


  • We’ve worked with over 300 leaders to become more coach-like by integrating a coaching approach
  • We’ve helped more than 50 coaches to sharpen their skills and pursue their ICF credentials with confidence
  • More than 13 years of training leaders in coaching skills
  • Clients from more than 50 nations
Compare Plans
My Clients Experience

My clients experience

A.L. Musician, Worship leader

I feel more confident, staying true to who I am and what I believe. I developed healthy boundaries in work and other relationships. I am self-aware in the moment.

T.H. International leader

My most productive 90 minutes of my week. I gained clarity in difficult issues, decisions, my calling. Who I am is what I bring to fulfill to my role and calling.

J.E. Regional NGO leader

It changed my leadership style. I listen more than tell, letting others solve their problems. I learned to relax and focus on what I am good at.

Pick Your Plan

Professional growth without help takes too much time. We care about you succeeding and feeling fulfilled in this important work.

GROUP

Mentor Coaching

€ 597

7 sessions to deepen your understanding of the core competencies

+ 7 hours of observed group practice with feedback.

One on one

Mentor Coaching

€ 747

3 sessions to deepen your understanding of the core competencies by listening to your coaching recordings with customized feedback.

Combo pack

Mentor Coaching

€ 1,297

7 sessions to deepen your understanding of the core competencies

+ 7 hours of observed group practice with feedback

+ 3 in-depth one on one sessions listening to your recordings with customized feedback.

Premium

Mentor Coaching

€ 1,997

10 hours of one on one mentor coaching to deepen your mastery of the core competencies with customized in-depth feedback by listening to your recordings.

Compare Plans

Here is how to move towards change

Schedule a complimentary consultation session.

Let‘s determine what changes matter most.

Let’s work together to reach your goals.

See yourself succeed.

Here is how
to move towards change

01
Schedule a call

Let us know what you need and want,
and we’ll propose a path that suits you.

02
Commit to work

We’ll provide customized solution based on
what level of mastery you want to reach.

03
Become more masterful

While we work together, you
and your clients will notice
your coaching sessions go deeper
due to your commitment to integrate
your learning.

Check the Options
Free Download

5 things you can do
today to reclaim your life

Find out how to stop feeling stuck and take a step toward meaningful purpose.

Error: Contact form not found.

Why work with me

As an experienced coach and mentor, I know you want to become a more masterful  (or impactful) coach. In order to achieve that, you need to sharpen your coaching skills. The problem is it takes too much time to develop on your own which makes you feel stuck.

Take your leadership to the next level

Do you find it challenging to define your purpose and not live doubting yourself?
As a coach, I help you clarify your purpose and move forward with belief, confidence and courage.

Shedule a session
Atrodi atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi

Tematiskā meditācija ir dabisks, relaksēts prāta stāvoklis, kad vienmēr klātesošais apzinātā prāta filtrēšanas mehānisms, kurš analizē ienākošās domas caur pagātnes pieredzēm un interpretācijām, ir atslābināts. Tomēr šādas meditācijas laikā notiek koncentrēšanās uz konkrētu domu, lai palīdzētu cilvēkam nonākt pie vēlamā mērķa.

Tematiskā meditācija visbiežāk ir vadīta meditācija, kurā cilvēks relaksētā stāvoklī klausās uz viņa vajadzībām un mērķiem balstītu, īpaši sagatvotu meditāciju, un/ vai meditācijas laikā, atslābinot apzināto prātu, spēj sazināties ar savu dziļāko Es.

Parasti relaksācijas vai miega meditācija palīdz atpūsties un atbrīvoties no domu skrējiena un aktivizēt apzinātību. Tematisko meditāciju mērķis ietver arī darbu ar emocijām, sajūtām, un to laikā cilvēks bieži vien pats spēj sadzirdēt svarīgas atbildes, kas viņam palīdz dzīvot piepildītāku un  jēgpilnāku dzīvi.

Apzināta prāta relaksācija un sava dziļākā ES saklausīšana, uz brīdi esot klusumā, kad apstājies ikdienas skaļais skrējiens, ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem izprast un dziedināt sāpīgas atmiņas, pieredzes, kliedēt ierobežotu pārliecību ietekmi uz savas dzīves kvalitāti un vēlamajiem sasniegumiem. Ikvienam no mums ir dota spēja un iespēja būt vienotam ar dziļāko gudrību, kas mīt mūsos vienmēr un visur. Šī gudrība zina, kā, kad un kas mums ir vajadzīgs. Tematiskās meditācijas palīdzēs to atkal sadzirdēt.

Nododoties meditācijai ar mērķi koncentrēties uz izvēlēto ideju, vispirms tiek atslābināts ķermenis, parasti piedāvājot vizualizēt kādu nomierinošu situāciju vai vietu. Cilvēks var sajust patīkamu, astlābinošu siltuma sajūtu ķermenī, atslābums var izpausties kā smaguma vai, gluži otrādi, viegluma sajūta locekļos, elpošana palēninās, turklāt dzirde, redze vai smaržas uztvere var pastiprināties, sāpju sajūtas var mainīties. Iestājas nosacīts klusums, kas pārņem apzināto prātu, ļaujot ieklausīties savā iekšējā balsī.

Jā, bet tāpat kā, piemēram, atslābinošu procedūru (masāžas) laikā, ir cilvēki, kuri reaģē pilnībā relaksējoties (un dažkārt aizmiegot), un ir tādi, kuriem vajadzīgs ilgāks laiks nomierināties un atbrīvot apzināto prātu. Tas ir pilnīgi normāli, un labā ziņa ir tā, ka spēja atslābināties pēc iespējas dziļāk nav tiešs indikators cilvēka spējai uztvert un integrēt meditācijas laikā piedāvātās viualizācijas un idejas.  

Nē, lai arī apzinātais prāts un ķermenis meditācijas laikā ir atbrīvots, cilvēks saglabā spēju rīkoties un izvērtēt notiekošo. Tas attiecas arī uz meditācijas laikā izteiktajiem dziedinošajiem apliecinājumiem, pat ja cilvēkam ir pārliecība, ka pozitīvās pārmaiņas ir notikušas pašas no sevis, visdrīzāk tā ir cilvēka dota “atļauja” šādām pārmiņām notikt.

Nav zināmi gadījumi, kad cilvēks nespētu iziet no relaksēta prāta un ķermeņa stāvokļa. Tomēr bieži vien cilvēks vienkārši nevēlas atstāt šo klusuma, iekšēja miera un drošības piepildīto vietu! Un ar nepacietību gaida nākamo iespēju tur nokļūt.

Neirolingvistiskā programmēšana ir tehnika, kuras mērķis ir veicināt pozitīvu rezultātu personības attīstībā, tomēr, atšķirībā no tematiskām, uz izvēlētu mērķi vērstām meditācijām, NLP procesā parasti netiek iesaistīti zemapziņas procesi un līdz ar to izpaliek darbs ar emocijām.

Ķermeņa un prāta relaksācija, kas notiek meditācijas laikā, neietekmē konkrēta cilvēka miega režīmu. Patiesībā, gluži otrādi, meditācijai var būt nozīmīga loma miega traucējumu noregulēšanā un veselīga miega veicināšanā.

Tematiskās meditācijas nav altenatīva ārstniecības metode pieejamajiem medicīnas pakalpojumiem, lai novērstu radušos veselības traucējumus. Tas ir dažādu efektīvu ķermeņa un prāta atslābināšanās tehniku komplekss, kas var tikt izmantots, lai veicinātu izveseļošanos papildus konvenciālajām ārstēšanās metodēm vai arī lai novērstu potenciālos saslimšanas draudus, ko var radīt, piemēram, ilgstošs stress, uztraukums, nomāktība, motivācijas trūkums, emocionāli pārdzīvojumi.

Varbūtība ir tikpat liela kā neesot atslābinātā apziņas stāvoklī. Šī metode neveicina cilvēku vēlēšanos darīt kaut ko, ko viņi nevēlas. Tas attiecas arī uz dziediošiem apliecinājumiem, kas var tikt iekļauti tematiskās meditācijas procesā: klients ir spējīgs tos noraidīt arī atslābinātā apziņas stāvoklī, ja tie nesaskan ar viņa vērtībām vai ētikas principiem.

Tas var notikt, tomēr samērā reti, jo ir nepieciešams pakāpenisks process, strādājot ar emocijām un ierobežotām pārliecībām.

Privacy Preference Center